5 dôvodov, prečo sú plienkové tortičky originálnym darčekom

Stali ste sa práve krstným rodičom? Gratulujeme vám! Okrem veľkej radosti vám pribudla aj veľká starosť – výber správneho darčeka. Stavte na originalitu a darujte obyčajné plienky neobyčajným spôsobom. Prečo sú plienkové tortičky stále populárnejšie? Čítajte naše riadky a dozviete sa odpoveď.

 1. Ručná práca

Plienkový macko, vláčik alebo torta sú ručnou prácou. Nevyrába ich žiadny stroj, ale šikovné ruky. Vraví sa, že ručne robené darčeky sú vyrábané a darované s láskou. Overte si, že je to tak.

2. Len 1 originál

V obchodoch môžete kúpiť desiatky rovnakých hračiek či oblečenie pre bábätko. Hoci ich zabalíte jedinečne, stále budú rovnaké. No plienkový kočík bude vyrobený pre konkrétne bábätko. Môžete vybrať farby, veľkosť, tvar, vecičky pre dieťatko, z ktorých bude vyrobený. Korunou originality môže byť aj jeho meno trebárs na uteráku, ktorý bude šikovne zakomponovaný do plienkovej torty.

3. Poteší bábätko aj mamičku

Hračky potešia bábätko a potreby pre neho zasa jeho mamičku. Ideálny spôsob, ako potešiť oboch, nemyslíte?

 4. Viac ako plienky

Plienková torta, to je viac ako len plienky. Zdobia ju aj hračky, oblečenie, kozmetika či konejecké potreby pre dieťatko. Možností, čo všetko pri jej výrobe použiť, je nespočetne veľa. Vašej fantázii sa medze nekladú.

5. Cenovo nenáročné

Napriek tomu, že plienkové tortičky sú krásne, nezaťažia vašu peňaženku a ostanú vám peniaze ešte aj na obrovskú a chutnú tortu ku krstinám pre vaše krsniatko.

Aký darček chystáte pre svoje krsniatko vy? Inšpirujte nás v komentároch pod článkom. Ak sme vás inšpirovali, zdieľajte náš článok a pomôžte budúcim krstným rodičom vybrať ten správny darček.