Ktoré darčeky sú pre svadobných hostí IN a OUT?

Každá nevesta túži po svadbe, na ktorú nikto nezabudne. Aby sa tak naozaj stalo, rozhodne o tom každý detail.  A takým detailom sú aj darčeky pre hostí.

Prekvapte ich a darujte im niečo výnimočné a zároveň trendy. Chýbajú vám tie najlepšie tipy? My ich pre vás máme, milé nevesty…

IN

Čo tak prekvapiť svojich hostí hneď dvakrát? Darujte im koláčik šťastia. Tieto vanilkové dobroty chutia vynikajúco a to nie je všetko. Vo vnútri sa ukrýva pekný citát alebo výrok, ktorý vyčaruje úsmev na tvári vašich hostí alebo pozdvihne ich ducha. Čo je zároveň skvelé, že tento darček je aj cenovo nenáročný.

Ďalšími sladkými darčekmi sú medíky v rozkošnom balení, ktoré sa dajú prispôsobiť farbám vašej výzdoby. Med bol už v stredoveku obľúbeným darom pre svadobných hostí. Tak prečo nie aj v 21. storočí?

Ak sú vaši hostia milovníci čaju, iste nedajú košom pečeným čajíkom.  Budete mať svadbu počas chrípkového obdobia? Stavte na humor a darujte im čaj s citrusom a zázvorom, nech sú zdraví. Alebo bude vaša svadba plná exotiky? Potom zvoľte napríklad exotickú zmes.

Nie vždy musia byť darčeky pre hostí jedlou záležitosťou. Kreatívnym nápadom sú aj svadobné mydielka. Čo tak vtipná ovečka pre šťastie? Vďaka nej si na vás spomenú zakaždým, keď si trebárs pôjdu umyť ruky.

OUT

Klasickým, ale menej zaujímavým darčekom sú perníky v tvare srdca. Časy, kedy boli trendy sú už dávno preč. Áno, milé nevestičky, my vieme, že je to záležitosť hlavne vašich mamičiek, ale ak predsa trvajú na klasike, zvoľte aspoň iný tvar. Napríklad štvorlístok, podkovu či kvietok.

Ak chcete, aby o vašej svadbe svadobčania ešte dlho hovorili ako o výnimočnej, vyhnite sa čokoládkam alebo cukríkom. Ide totiž o darčeky málo kreatívne, akoby ste nimi svojím hosťom chceli povedať, že vám na nich nezáleží. A to predsa nie je pravda, však, milé nevesty?

Bez ohľadu na vyššie uvedené, každý darček, ktorý je darovaný zo srdca je IN. Pokiaľ podarujete niečo, čo ste sami vyrobili či ozdobili, bude to ten pravý a výnimočný darček pre vašich hostí. 

Nabudúce Vám prinesieme pár nápadov, ako pripraviť niečo vlastné a zároveň aj cenovo prijateľné.

Pomohli sme vám vybrať ten správny darček pre vašich hostí? Prezraďte nám v komentároch, aké darčeky chystáte pre svojich hostí vy.