Svadobná noc – očakávania vs. realita

Očakávania či obavy zo svadobnej noci behajú po rozume asi každej neveste. Bude to v manželstve iné  než pred svadbou?  Mám niečo očakávať? Mám sa nejako pripraviť? Je sa vôbec na čo tešiť?

Väčšina ľudí stále vyrastá s tradičnými predstavami o svadobnej noci.  Každý sníva o vášnivej svadobnej noci, ale fakt je, že v skutočnom živote to končí úplne inak. Mesiace plánujete svadobný deň, potom žúrujete do rána a nakoniec v manželskej posteli zaspite od únavy.

Ak ste z toho tiež sklamaní, tak sa pridajte k tým ženám, ktoré sa chcú postarať práve o to, aby ich svadobná noc takto neskončila. Ako na to? Nasledujte tieto jednoduché pravidlá, ako si užiť svadobnú noc aj po únavnom, ale najšťastnejšom dni a pretancovanom večeri.

Predohra

Skúste ako predohru pred svadobnou nocou sa niekam vytratiť a ukradnúť si pár bozkov. Tancujte spolu blízko. Smejte sa veľa. Využite každú príležitosť, kedy sa trošku pomaznať. O to viac budete neskôr nažhavení.

Zákusky

Pravdepodobne v tom zhodne nebudete jesť všetky tie úžasné jedlá a na sladkosti ani len nepomyslíte.  Ale pozor, nízka hladina cukru v krvi teraz znamená nízke libido neskôr. Uistite sa, že jedna z Vašich družičiek dohliadne na “kŕmenie nevesty” . Máte povinnosť počas dňa a po celú dobu jesť tak, aby vaša energia zostala po celý čas. Aj vtedy, keď ju neskôr budete potrebovať najviac.

Pitný limit

Alkohol môže byť Vášmu libidu najlepší priateľ na začiatku noci a najhorší nepriateľ na konci. Dajte pozor, aby ste k sklonku noci v sebe nemali príliš veľké množstvo alkoholu a Vás manžel tiež.

Obnovte si šatník

Nie je vhodnejšia príležitosť a vhodnejší dôvod na kúpu novej spodnej “motivačnej” bielizne. Oblečte si tú najviac sexi ako čerešničku na torte tej očakávanej noci a na výsledok dlho čakať nebudete. Vášho čerstvého manžela to osloví určite okamžite.

Predsvadobný celibát

Nie sme bezvýhradne zástancami akéhokoľvek celibátu, ale taký menší pôst pred svadobnou nocou s Vami oboma urobí divy. Obom to pridá na vášni a na nedočkavosti ešte viac. Hovorím o takom týždni alebo dvoch, ktoré vytvoria vo Vás to magické očakávanie na svadobnú noc ešte viac. Dokonca sa celý Váš svadobný deň nebudete vedieť dočkať TEJ noci.  A verte tomu, že poväčšine zabudnete v takej chvíli aj na únavu.

Dúfam, že tieto rady Vám prídu vhod a že si Vašu svadobnú noc užijete dosýta. Vlastne mladomanželia by sa nikdy nemali jeden druhého nasýtiť, tak si ju užite s láskou. Zahoďte Vaše obavy, veď nemáte sa pred kým stresovať. Vo Vašu svadobnú noc už budete manželia, budete oporou jeden druhému a niet sa čoho obávať. Ak sa naozaj úprimne a z celého srdca milujete, tak by ste obaja mali byť chápaví a trpezliví v každej oblasti. Nechajte sa unášať vášňou a všetko pôjde, ako má. Takže všetok stres a pochybnosti ohľadom svadobnej noci medzi Vás nepatria. Láska všetko zariadi sama.