WED DANCE SCHOOL – Škola svadobného tanca

Tak ako Ples v opere otvorí úderom na gong známa osobnosť, tak svadobnú hostinu otvárajú novomanželia prvým svadobným tancom. Aj keď pár spolu netancuje po prvýkrát, tento tanec je predsa pre oboch jedinečný. Jedinečný je minimálne ten pocit, keď viete a dokonca cítite na svojom chrbte, že všetky pohľady sú uprené len a len na Vás.

Prečo to teda nechávať na náhodu? Hneď na začiatku dajte najavo svojim hosťom, že dnešný večer bude pre nich nezabudnuteľný. Môžu byť síce na tretej svadbe tento mesiac, ale ukážte im, že Vaša svadba nebude to isté stále dookola. Bude to niečo jedinečné a budú o nej hovoriť ešte niekoľko rokov. A jednou nezabudnuteľnou spomienkou bude práve novomanželský tanec.

Či sa už rozhodnete pre klasiku, ako je valčík, alebo si trúfnete na niečo originálne a dynamické, ako je swing, určite by ste sa mali obrátiť na profesionálov. Jedným z nich je aj Tanečná škola SHOW DS Košice.  TheUnique v spolupráci s nimi pripravili pre Vás program WED DANCE SCHOOL. Taneční lektori Vám pripravia tanec podľa Vašich predstáv, poradia pri výbere hudby a správne zvolia choreografiu.

Cieľom školy svadobného tanca nie je, aby ste dosiahli dokonalé tanečné výkony, ale aby sa Vám tanec dostal “do krvi”. Aby Vaše pohyby nepôsobili umelo, ale naopak prirodzene a “ľahko”.

Program sa však nezameriava iba na prvý tanec, takisto sa pripravíte aj na rodičovský. Je tu možnosť prizvať aj samotných rodičov, aby si to s Vami natrénovali. Vzhľadom na to, že sa nachádzame na východe, kde je tradíciou tzv. redový tanec, časť bude patriť aj jemu. A čo je podľa môjho názoru najzaujímavejšie, nepôjde len o tanec. Tanečný lektor Vás zasvätí aj do tajov tanečnej etikety. Napríklad sa dozviete, ako správne priviesť Vašu novú manželku na parket.

Toto všetko by ste sa mali naučiť, resp. zdokonaliť počas štyroch 45 minútových hodín. Keďže je to riešené individuálnou formou a po skúsenostiach lektorov, viac času na to nepotrebujete. Ideálne je začať 2 týždne pred svadbou, aby ste boli vo švungu, keď príde deň D. Každopádne tanečnú školu oslovte oveľa skôr. Tanečný lektor zhodnotí Vašu tanečnú úroveň v dostatočnom predstihu a v prípade potreby navrhne možno aj viac hodín.

A čo dodať na záver? Podľa môjho názoru sa za dobrú svadbu nepovažuje tá, kde je dokonalá výzdoba za niekoľko stoviek eur. Ja za dokonalú svadbu považujem tú, kde sa všetci zabávajú a tancujú až do rána. A kedy tancujú hostia? Keď tancujú novomanželia. Investícia do tohto programu ma podľa mňa oveľa väčšiu hodnotu, ako za to zaplatíte. Tancom prenesiete medzi Vašich hostí nielen svoje pocity, ale aj dobrú náladu, a to je na nezaplatenie. A samozrejme to, čo sa naučíte, Vám ostane aj po svadbe a ešte veľakrát to môžete využiť.

Prihlásiť sa môžete na: http://www.showdancestudio.sk/online-prihlaska/ alebo mailom na info@theunique.sk.