Doprava

Poštovné a balné je stanovené jednotne, balíky doručujeme iba prostredníctvom kuriérskej služby. 1. Poštovné a balné SR - 3,90 € CZ 6,90 € Poštovné zdarma: Nákupom tovaru nad 100,00 € už poštovné a balné neplatíte.

2. Doručovanie

O odoslaní zásielky budete informovaný e-mailom. Po potvrdení, že sme zásielku odoslali, sú zásielky doručované expresne s dodaním na nasledujúci pracovný deň. Kuriérska spoločnosť Vás bude informovať prostredníctvom SMS alebo e-mailom, v ktorý deň bude plánované dodanie/doručenie. V deň doručenia Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať na telefónne číslo, ktoré ste si určili v objednávkovom formulári a bude Vás informovať o čase dodania. UPOZORNENIE: V prípade, že sa nenachádzate na adrese dodania, kuriér Vám ponechá Oznam o neúspešnom doručení s telefónnym číslom, na ktoré je potrebné zatelefonovať a dohodnúť sa na novom opätovnom doručení. Nové doručenie je v maximálnej lehote 4 dní. Pri telefonickom kontaktovaní kuriéra si vždy pripravte číslo zásielky, ktoré Vám príde na e-mail (SMS), alebo bude napísané na Ozname o neúspešnom doručení.

3. Osobný odber Košice

- osobné prevzatie je možné v Košiciach, iba pri úhrade objednávky vopred bankovým prevodom - osobný odber nie je navyše spoplatnený Upozornenie: osobný odber objednávky je možný až po prijatí potvrdzujúceho mailu s informáciou, že zásielka je pripravená. Vyzdvihnutie: v presne stanovenom čase, na základe telefonického dohovoru

Platba

V objednávkovom formulári si k spôsobu odberu vyberáte i spôsob platby. Ponúkame Vám nasledovné spôsoby platieb: a) bankový prevod na účet – platíte prevodom na účet vedený v Všeobecnej úverovej banke a.s. na základe výzvy zaslanej e-mailom, ktorej súčasťou je konkrétne číslo účtu, variabilný symbol, konštantný symbol, dátum splatnosti a iné dôležite informácie. Po prijatí Vašej platby na náš bankový účet Vám bude tovar odoslaný. O jeho odoslaní Vás budeme informovať e-mailom. b) PayPal – môžete zaplatiť jednoducho cez svoj PayPal účet, alebo svojou kreditnou kartou, aj keď PayPal úče nemáte. Po prijatí Vašej platby na náš PayPal účet Vám bude tovar odoslaný. O jeho odoslaní Vás budeme informovať e-mailom. Spolu s tovarom vždy zasielame originál faktúru, ktorá slúži ako daňový doklad.