O mne

Môj príbeh

Som tvorca a umelkyňa svadobných dekorácií, darčekov a svadobných výzdob pre tvoju dokonalú svadbu. Vytvorím ti unikátny zážitok tvojho jedinečného dňa. Ako malé dieťa som rada tvorila maľovala, lepila, s farbami sa hrala, čo mi vydržalo až do dnes. Vyskúšala som rôzne techniky decoupage, 3D origami, (papierové skladanie), tvorba s korálkami, aranžovanie zo živých, umelých kvetov, tak tiež má očarila aj technika kanzachi (vytváranie saténových kvetov).

Venovala som aj výrobe šperkov zo striebra so Swarovski crystálmi. Zúčastnila som sa aj rôznych predajných akcií i jarmokov. Však ako kreatívna osoba furt niečo hľadám a vytváram nové. V období vysokej školy ma môj vtedy priateľ požiadal o ruku. Celá natešená som začala plánovať svoju svadbu.

Začala som snívať o svojej dokonalej svadbe aká by mala byť? Keďže ja som vizuálny typ tak som vedela do detailov popísať čo by tam malo byť. Inšpirovala som sa rôznymi trendami, Najskôr sme mali mať svadbu na Slovensku, kde sme mali skoro všetko zariadené. A v tom bum sa nás priateľova sestra spýtala či nechceme mať svadbu v Taliansku. (Ona tam žila a vedela nám s tým pomôcť). Pfuu nebolo mi všetko jedno. Rozhodli sme sa s priateľom, že ideme do toho.

Za krátky čas sme museli všetko zmeniť a zariadiť. Už prišiel deň D a povedali sme svoje ÁNO v milovanom Taliansku. Mali sme len malú svadbu -najbližšia rodina, dokonca sme mali aj vlastného slovenského farára ktorý nás zosobášil. Oslava sa konala v Toscany v meste Vinci- to je miesto kde sa narodil Leonardo da Vinci, je to vínna oblasť v Taliansku. Celú výzdobu som si robila sama.

 

Viem čo to obnáša hľadať materiál, vyrobiť a zabezpečiť prevoz. Keďže môžem si povedať, že som mala krásnu svadbu podľa predstáv. Moja svadba ma inšpirovala k tomu aby som sa venovala tejto téme. Viem Vám pomôcť ženám, nevestám, ktoré chcú mať svoju dokonalú svadbu a nechcú si zabezpečovať svadobné darčeky, dekorácie a robiť si výzdobu sami.