5 originálnych spôsobov, ako sa rozlúčiť so slobodou

Myslíte si, že trend rozlúčky so slobodou je záležitosťou 21. storočia? Omyl. So slobodou sa ľudia lúčili už v 13. storočí. Vtedy mali rozlúčky síce trochu  formálnejší charakter, ale to nič nemení na skutočnosti, že sa chceli akosi rozlúčiť so statusom slobodného človeka. Doba pokročila, svet sa mení a s ním aj spôsoby, ako sa so slobodou lúči. Prinášame vám tie najlepšie tipy, ako si užiť posledné hodiny stavu „slobodná“.

1. Kurz erotického tanca

Čo keby ste svojmu ženíchovi urobili poriadny rozlúčkový tanec so slobodou vy? Prečo by mal obzerať cudzie ženské krivky, keď môže tie vaše! Veľa žien by rado urobilo striptíz svojmu partnerovi, ale len málo z nich si na to trúfne. Dôvod? Boja sa, že sa strápnia, že nebudú vedieť, čo majú robiť a či budú vôbec sexi. Na kurze erotického tanca vás to všetko naučia. Ak sa hanbíte ísť sama, zavolajte so sebou aj kamarátky. Určite sa aj im taký kurz zíde.

2. Jazda v limuzíne

Poznáte tie scény z amerických filmov, kde sa tunajšie zbohatlíčky vozia nočným mestom v limuzíne, vlasy im vejú vo vetre a v ruke držia poháre so šampanským… Majú svojho šoféra, hudbu z limuzíny počuť tak, že sa ľudia za nimi otáčajú. Tak presne v takom veľkom štýle sa môžete so slobodou rozlúčiť aj vy! Nahoďte sa ako nikdy predtým, nasadnite s kamarátkami do luxusnej limuzíny a povedzte svojmu šoférovi, kam za zábavou. Bude to noc, na ktorú zaručene nikdy nezabudnete.

3. Súkromný welness

Uprednostňujete menej bujarý spôsob zábavy a relaxu? Potom je pre vás ten pravý súkromný welness. Doprajte si k tomu dobrú spoločnosť a užívajte si plnými dúškami luxus, ktorý vám ponúka. Dajte si fínsku saunu a po nej sa schlaďte v ochladzujúcom bazéne a popíjajte drink, ktorý vás zahreje. Môže byť niečo lepšie ako takýto relax krátko pred svadbou?

4. Paintball

Máte zo svadobných príprav občas pocit, že by ste najradšej vystrieľali všetkých naokolo? Urobte to! Vyventilujte sa na paintballe, nevesty. O prívoz, odvoz, palivo, odev aj svalnatých inštruktorov máte postarané. Jediné, čo si musíte pre tú správnu zábavu zaobstarať, je akčná partia vašich priateliek. Tak presnú mušku, dámy!

5. Pánsky striptíz

Áno áno, bez tejto nesmrteľnej klasiky by to veru nešlo. V deň vašej rozlúčky so slobodou predsa nič nie je zakázané a striptíz nie je výnimkou. Nasýťte sa pohľadom a možno aj letmým dotykom vyšportovaných sexi mužských tiel. Užite si nespútanú zábavu a zažite niečo netradične vzrušujúce. Nehanbite sa odviazať a doprajte si pohľad, na ktorý sa nezabúda. Uvidíte, vaše priateľky budú kričať nadšením a ich nedočkavé ruky sa budú naťahovať za vaším sexi striptérom.