RELOOKING – FIT and SLIM do SVADBY

Neviem, či sa to stáva aj Vám, ale dlhé roky počúvam od ľudí, hlavne od žien, vety typu: „Zasa som pribrala?“ ,  „ Vyzerám hrozne“. „Neviem si zapnúť nohavice“…. a aj ja som patrila k nim.

O to väčšmi sa nad tým zamýšľajú nevesty pred svadbou, ktoré chcú vo svoj veľký deň vyzerať naozaj dokonalo.  Stačí, že si kliknete na nejaké fórum, kde to rozoberajú odzadu dopredu. Áno, áno, na internete nájdu milión spôsobov, ako schudnúť do svadby – rôzne diéty, cvičenia a dokonca aj zázračné tabletky.   A výsledok?  Minimálny, blížiaci sa k nule.  A potom sú vystresovanejšie oveľa viac ako predtým.

A kde je problém? Celé to stojí iba na jednej jedinej chybe. Vlastný OSOBNÝ TRÉNER. Tak, ako keď nás bolí zub, ideme automaticky za zubárom,  keď potrebujeme poradiť v právnych veciach, vyhľadáme právnika.  Čiže, keď chceme zmeniť postavu, potrebujeme trénera.

Takže, chcete byť hviezda vo svadobný deň? Chcete ostatných ohúriť krásnou postavou alebo len trocha spevniť chrbát a ramená, ktoré najviac vyniknú v nádherných šatách?

Presne na to  TheUnique v spolupráci s Katie de Chimp pripravili jedinečný program RELOOKING –  FIT and SLIM do SVADBY.

Takže, nevesty, neváhajte a už dnes sa do programu prihláste na www.katiedechimp.sk.

http://www.katiedechimp.sk/kontakt

Ja sama som  Relooking absolvovala (síce nie svadobný) a zopakovala by som si to znova.

A prečo?  Určite veľký vplyv na moje rozhodnutie mali skúsenosti, ktoré Katie má (získané licencie a diplomy), a zaujala ma aj rôznorodosť štýlov, ktoré ovláda.

Mojím cieľom bolo získať kondičku, pretože ak v mladom veku po pár schodoch fučíte ako lokomotíva, tak asi nie niečo v poriadku.  Tiež  ma bolieval chrbát, a to som chcela odstrániť.  A samozrejme cítiť sa fit, sebavedomo a sexy. Na základe toho mi následne Katie zostavila tréningový program. V tomto ja vidím obrovskú výhodu. Idete do fitka a nemusíte riešiť, čo a ako budete cvičiť.  Páčilo sa mi, že Katie mi stále daný cvik predviedla a potom ma pozorovala, či to robím správne. Naučila ma toľko nových cvikov, ktoré by ma ani len nenapadlo cvičiť samú.  Samozrejme cviky, ktoré najviac zaberajú.  Dôležitá pre mňa bola rôznorodosť cvičenia, lebo to nebolo nudné a  stereotypné. Vždy som sa na cvičenie tešila, čo zasa vymyslí. A čo je na nezaplatenie, bola stále pri mne. Ja sama by som sa nikdy nedonútila takto cvičiť.  Neuveriteľná psychická opora inej osoby.

A výsledky?  No ja som si hneď na začiatku povedala: Roky si s tým nič nerobila, tak za 5 týždňov nečakaj zázraky. Možno nejaký centrimetrík pôjde dolu, ale je to len 5 týždňov. Keď mi Katie prezradila výsledky, doslova som nechápala. Kopec centimetrov dole. Jednoducho úžasný pocit. Už len kvôli tomu okamihu mi to zato stálo.